Es saskaros ar lielu skaitu surogātpasta atbilžu, iesniedzot savus salīdzinošos pārskatus. Vai Jūs varat jebkādā veidā palīdzēt šajā ziņā?

Šis kurss ir balstīts uz ideju par mākslīgā intelekta (MI) demistificēšanu un tā pamatu un seku zināšanu demokratizāciju. Ikviens var pierakstīties un piekļūt kursam sev nepieciešamajā veidā. Tā neizbēgama blakusparādība ir plašs atbilžu “kvalitātes” klāsts, kas iesniegts salīdzinošās pārskatīšanas procesam. Daži cilvēki vienkārši pieliks vairāk pūļu savās atbildēs nekā citi, un sistēmā nonāks visa veida surogātpasts (mēstules)! Mūsu komanda strādā pie efektīvas viedo filtru sistēmas izveides, kas nākotnē samazinās platformai iesniegto surogātpasta (mēstuļu) atbilžu skaitu.

Bet pirms mēs tur nonākam, mums ir nepieciešama Jūsu palīdzība! Lūdzam Jūsu pacietību un sapratni, ja salīdzinošās pārskatīšanas laikā nāktos saskarties ar surogātpastu (mēstulēm). Un neaizmirstiet noklikšķināt uz pogas “Ziņot par surogātpastu (mēstuli)” — Jūs apmācāt mūsu filtru, lai tas kļūtu par labāku MI rīku!

Jautājumi un atbildes